Wpisy użytkownika Camillle. z dnia 23 sierpnia 2016

Liczba wpisów: 1

camillle
 
Dawno tak psychicznie nie wypoczęłam. Zmienić klimat chociaż na kilka dni, to mój priorytet na przyszły rok. Teraz będziemy częściej wyjeżdżać czy spędzać ze sobą czas.
Do tej pory Jakub był zbyt mały, ja byłam przemęczona dom, praca dodatkowa, szkolenia, a tato miał pracę, która pochłaniała jego czas. Teraz każdy weekend mamy dla siebie i niedzielne śniadania inaczej smakują.

Wrzesień, czas powrotu do szkoły, a dla nas to czas, kiedy Jakub idzie pierwszy raz do przedszkola. Stres i podekscytowanie jest ze mną.Nie ukrywam, że chciałabym już wrócić do tego co kocham na cały etat.

Teraz troszkę wspomnień z naszego urlopu.
Znaleźliśmy wspaniałe miejsce, gdzie dziecko i rodzic mają swój kawałek nieba.
Dzięki placu zabaw, który znajdował się na środku, picie kawy na dworze nabrało innego znaczenia.

10.JPG

13.JPG

9.JPG

7.jpg

kaqa.jpg


Ulubiona sukienka, którą ze sobą wzięłam :
3.jpg

1a.jpg

Sukienka / dress - www.rosegal.com/(…)sweet-women-s-off-the-shoulder-f…

Buziaki, mam nadzieję,że i wasz urlop był lub będzie udany <3!
www.instagram.com/camilllep/
  • awatar inspiracjeiwona: No w końcu jesteś:) Myślałam, że już nie wrócisz! Śledzę Cię na instagramie to chociaż jestem na bieżąco;) Ale czas leci Jakub już będzie miał 3 latka;) super, że w końcu udało Wam się gdzieś pojechać i odpocząć, ja chcę wyjechać nad morze bo ze względów zdrowotnych bardzo by mi posłużył taki wyjazd, ale to dopiero jak znajdę pracę bo teraz to nie ma szans. Super sukienka, że Ty też masz szczęście do wyszukiwania takich perełek;) Mojej bratowej syn też od września do przedszkola idzie, ale taki jest z niego łobuz że sobie tego nie wyobrażam 3mam kciuki aby się Jakub zaaklimatyzował szybko pozdrawiam
  • awatar ka en.: Boże przecież ja pamiętam jak się urodził niedawno ! :*
  • awatar Wiedźma1: Brakowało tu Ciebie :) Fajnie, że wreszcie macie weekendy dla siebie :)
Pokaż wszystkie (11) ›