Wpisy użytkownika Camillle. z dnia 30 sierpnia 2014

Liczba wpisów: 2

camillle
 
Ostatnio w mej głowie dużo przemyśleń i wiem, że dla jednych większość lub cały czas jaki posiadają to życie internetowe, aby dodać wpis, skomentować ubogim słownictwem np.: "pięknie", "super" itp.(kiedyś i ja potrafiłam non stop siedzieć w internecie, komentować, dodawać często wpisy)...ale nie na tym życie polega i moje priorytety się zmieniły bo mam dla kogo prosperować tym czasem dla rodziny, dla czytelników.

Moi mężczyźni po śniadaniu zasnęli, a ja po 19 dniach odpoczynku, bycia mamą na pełen etat, plus nadgodziny, bycia narzeczoną, psią mamą, załatwianiem wszystkiego w sprawach prywatnych, mieszkanie na głowie oraz częstych wizyt u lekarza, robieniem wyników synowi, spędzeniem cudownych 24 urodzin z bliskimi dodaję wpis, ale mało kto teraz czyta to co ktoś ma do powiedzenia, a najważniejsze są zdjęcia.

W ciągu 24 lat nabyłam: dużo doświadczenia, zawód, rodzinę, mieszkanie to co niejednen mógłby mi pozazdrościć, ale jeszcze przede mną długa droga aby nabrać więcej pokory, cierpliwości, doświadczenia, miłości czy też dokształcać się.
elle.jpg

0.jpg

11.jpg

15.jpg
00.jpg

16.jpg
1.jpg

2.jpg

Bluzeczka - tiny.pl/q6qf4
17.jpg
7.jpg
Pudrowa spódnica - www.sheinside.com
6.jpg

4.jpg

5.jpg

8.jpg

9.jpg
Link do sukienki z falbanką - www.choies.com/(…)pastel-green-sleeveless-dress-wit…
10.jpg

12.jpg
Niebieska sukienka - www.choies.com/(…)sleeveless-skater-dress-in-blue_p…
000.jpg
14.jpg
Dla Jakuba
outjak.jpg

INSTAGRAM.jpg
instagram.com/camilllep

31 do pierwszych urodzin mojego syna,
14 dni do wesele znajomych,
6 dni do panieńskiego

Buziaki,
Kamila
  • awatar Vic and Clauud.: Niestety teraz coraz mniej osób czyta to co sie napisało. Nie ważne czy dodasz wpis wesoły czy smutny, zawsze skomentują go tak jak wygląda on na zdjęciach...
  • awatar Czekoladowa Dalia: też masz 13go wesele? :) może idziemy na to samo :D? masz rację. Mało kto chce czytać. Ale ja lubię jak do zdjęć jest choć jedno zdanie...
  • awatar Camillle.: @Czekoladowa Dalia: Chciałabym abyśmy spotkały się na tym samym weselu!! :*
Pokaż wszystkie (41) ›
 

camillle
 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych